Varné kotle,
sklopné pánve a
další multifunkční vařiče

Maximální kapacity, možnost zchlazování,
vysoká produktivita, efektivní provoz
Čtyři důležité aspekty pro vaši jídelnu

Hladký výrobní proces

Nekomplikované pracovní postupy jsou základem pro každodenní přípravu stovek a tisíců porcí v závodních jídelnách.

Představte si, že do 300L kotle VariomixSmart nasypete 200kg brambor, které se během chvíle uvaří. Kotle řady Smart totiž pracují na teplotě až 121°C, což je o 21°C více než běžný kotel. Následně sklopením kotle scedíte vodu, přepnete do šlehacího programu a za dalších 5 minut již můžete vydávat až 500 porcí hedvábné bramborové kaše, aniž byste museli dělat cokoliv navíc.

Potřebuje počkat s výdejem? Díky udržovacímu programu Hold můžete kaši udržovat v přímo kotli, na nastavené výdejové teplotě (obvykle 60°-75°C) a to až po dobu 5 hodin, navíc při nezměněné kvalitě.

Rozumíme všem Vašim problémům a starostem a proto již více jak sto let vyrábíme odolná a inovativní varná zařízení, která Vás překvapí svým výkonem a spolehlivostí.

 • Variomix – šetří Váš čas Variomix – šetří Váš čas

  Uvařit -> promíchat/vyšlehat. Toť vše! Použití výkonných míchacích kotlů Variomix Smart vám ušetří až 50% času. Zbavte se zbytečné manipulace s pokrmem.

 • Kompaktní rozměry Kompaktní rozměry

  Konstrukce kotlů umožňuje instalaci v řadě na společnou nohu. Na menším prostoru tak získáte maximální kapacitu.

 • Cook&Chill – kotle s funkcí „uvařit & zchladit“ Cook&Chill – kotle s funkcí „uvařit & zchladit“

  Připojením kotlů na zdroj podchlazené vody lze zchladit 300 litrů polévky za pouhých 70 minut z 90°C na 5°C, vše bez jakékoliv manipulace, pouhými stisknutím tlačítka.

 • Variomix – zvládne cokoliv Variomix – zvládne cokoliv

  Nenechte se omezovat, bez starostí připravujte pomazánky, šlehejte krémy, promíchávejte těstoviny na šunkofleky nebo směs mletého masa na karbanátky nebo sekanou. Bez námahy a extrémně rychle.

 • Ergonomie sklápění Ergonomie sklápění

  Přelívání do vysokých nádoby? Není problém. Excentricky umístěná osa sklápění umožňuje kompletní vyprázdnění s úhlem naklopení více jak 90°. Navíc máte možnost přímého plnění nádob až 60cm vysokých.

 • Hygiena – snadné čištění Hygiena – snadné čištění

  Základní údržba pomocí integrované sprchy. …a na konci směny vyměníte míchací nástavec za kartáčové rameno a kotel se umyje zcela sám.

 • Variomix – hedvábná kaše Variomix – hedvábná kaše

  Například VariomixSmart 300 zvládne během několika minut připravit nadýchanou bramborovou kaši z 200kg brambor

 • Bezpečnost – víko Bezpečnost – víko

  Dvojitá konstrukce víka (kombinace nerez a odolný polykarbonát) umožňuje snadnou kontrolu pokrmu a přidávání ingrediencí bez nutnosti zvedání víka a bez nutnosti přerušení chodu míchadla. Víko je snadno rozebíratelné pro snadné čištění.

 • Přesnost – regulace teploty Přesnost – regulace teploty

  Teplotní senzor a příprava pro napojení na HACCP – senzor zakomponován do dna kotle, umožňuje přesné měření teploty i velmi malého množství pokrmu.

Poptávkový formulář

Produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací na Zásady používání cookies.