Elektrický PowerGrillHP

Pro perfektní grilování

Hledáte gril, který Vám umožní extrémně rychlé
a rovnoměrné grilování
bez zbytečného kouře, s pěkným mřížkováním
a který je připraven na každodenní vysokou zátěž?

Představujeme nový Electrolux elektrický PowerGrillHP.
HP je synonymum pro vysoký výkon a vysokou produktivitu.

 • Vysoká produktivita Vysoká produktivita

  Elektrický PowerGrillHP s technologií pro rychlé nahřátí nejen nažhaví grilovací rošt na spravnou teplotu v rekordním čase, ale také zkrátí dobu pečení. To vše díky speciální konstrukci těles, která jsou zapuštěna do která se stali „součástí“ grilovacího roštu, a rozptylovačům tepla Heat Boost deflectors.

 • Perfektní výsledky Perfektní výsledky

  Rovnoměrné a bezchybné grilování, jedna várka stejná jako druhá a to vše za extrémně krátkou dobu. Elektrický PowerGrillHP s unikátním designem zmenšil vzdálenost topnic od roštu a tím i od pokrmu na absolutní minimum.

 • Snadné čištění Snadné čištění

  Čištění a každodenní údržba elektrického PowerGrillHP nemůže už být jednodušší. Stačí jen vyjmout grilovací rošt a nechat jej umýt v myčkách nádobí. Gril je vybaven integrovaným napouštěním vody do záchytné vany pod grilovacím roštem a je napojen na odpad přes přepadovou trubku.

 • Vysoký výkon Vysoký výkon

  Zkrácení doby grilování, úspora energie díky přesnému řízení výkonu Energy Control u nových elektrických PowerGrillHP. Během doby, kdy gril není aktuálně využíván můžete nastavit minimální odběr proudu. V případě potřeby „nastartování“ stačí přepnout polohu přepínače a v rekordně krátkém čase je grilovací rošt připraven na provozní teplotu.

Poptávkový formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací na Zásady používání cookies.