Chladící skříně

opravdová extratřída ve skladování potravin

ecostoreHP ve třídě A určeno pro náročné provozní podmínky

Electrolux Professional ecostoreHP je ve třídě A, kompatibilní s požadavky nejvyšších tříd v rámci prvního povinného celoevropského energetického štítkování          profesonálních chladicích a mrazicích skříní.
 

Větší skladovací kapacita a nejlepší ve své třídě v oblasti energetické účinnosti.
Snižte si náklady za elektřinu o 65% a ušetřete až 820 euro/rok*.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* Možné úspory jsou vyčísleny na základě evropských směrnic o ekodesignu a získané porovnáním chladniček a mrazniček třídy G s ekvivalentními skříněmi třídy A (náklady na energii 0,21 € / kWh a čistý objem 503lt). Označení je v souladu s pravidlem delegovaného nařízení (UE) 2015/1094 ze dne 5. května 2015.

Proč bych měl investovat do modelů ecostore?

 • Chytrý a výkonný <br>Systém cirkulace vzduchu Chytrý a výkonný
  Systém cirkulace vzduchu

  ecostore skříně, vybavené Frost Watch Control poskytují velké výhody v kuchyních s častým otevíráním dveří, protože optimalizují odtávání a tím zabraňují náhlým změnám teplot, omezují nežádoucí množení bakterií a následné kažení potravin a v neposlední řadě tím i zabraňují vysoké spotřebě energie.

 • Energetická účinnost<br> o 65% nižší spotřeba energie Energetická účinnost
  o 65% nižší spotřeba energie

  Abychom Vám garantovali výjimečnou účinnost, naše ecostore skříně jsou klasifikovány podle nejpřísnějších mezinárodních norem pro ochranu životního prostředí a řízení nákladů jako jsou ECA, EIA, Go’Energi a CecedItalia.

 • Skladovací kapacita<br> až o 50 litrů větší objem Skladovací kapacita
  až o 50 litrů větší objem

  Díky novému designu, poskytují Electrolux ecostore skříně, v průměru, o 50 litrů více skladovacího místa ve srovnání s obdobnými skříněmi na trhu. Vyjimečná robustnost je garantována díky vnitřní a vnější konstrukci z ušlechtilé nerez oceli AISI 304.

Optiflow: nejlepší chladicí výsledky a rovnoměrnost teploty a zároveň šetří energii

 


Optiflow je inteligentní systém cirkulace vzduchu, který se přizpůsobí vašemu naplnění skříně tak, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků chlazení, optimální rovnoměrnosti teploty a zvýšení úspor ve spotřebě energie.

V ecostore skříních je tvar kondenzátoru navržen tak, aby minimalizoval odpor proudícího vzduchu zmenšením své hloubky, a tak garantoval nejlepší chladicí výsledky.

 • EcostoreHP – top class refrigeration

 • ecostore chladící a mrazící skříně (CZ)

Zodpovědnost při skladování

 

Těsnění, rošty a skladovací koše

Ochránit potravin během skladování v lednicích a mrazících skříních je nutností v každém gastroprovozu.
Výběrem správného příslušenství zajistíte efektivní a bezpečné skladování bez plýtvání a zkažených potravin.

refrigeration accessories

Poptávkový formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací na Zásady používání cookies.