GASTROART CZ

GASTRONOMIE - GASTRO VYBAVENÍ - GASTROZAŘÍZENÍ - VYBAVENÍ PRO GASTRONOMII

 

Na trhu profesionálních velkokuchyňských technologií podnikáme od roku 1996, kdy firmu založil jednatel společnosti Tomáš Vachulka. Firma GASTROART CZ, spol. s r.o. je v současné době stabilně rostoucí a zavedenou firmou v ČR a jedná se o ryze Českou společnost.

Naším zákazníkům nabízíme od přípravy projektové dokumentace, přes samotnou dodávku a instalaci konkrétních technologií, až po následný záruční a pozáruční servis včetně školení obsluhy dodaných zařízení.

Díky vlastnímu oddělení zahraničního obchodu komunikujeme s výrobci profesionálního gastronomického zařízení v Itálii, Německu, Slovensku, Polsku, a Francii. S našimi zahraničními dodavateli udržujeme těsné vazby a jsme s nimi v neustálém kontaktu, tak abychom zajistili co nejlepší kvalitu výrobků a termíny pro naše klienty.

Specializujeme se na dodávky profesionálního gastronomického vybavení pro restaurace, školní kuchyně, kavárny, cukrárny, bary, pekárny, řeznictví, nemocniční kuchyně a další typy velkokuchyní.

Naše společnost zaměstnává 26 plně vyškolených odborníků z oblasti gastronomie včetně 2 kuchařů, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Jsme přímým dovozcem konvektomatů RATIONAL, varné technologie ANGELO PO , ELECTROLUX, salamandrů a holdomatů GIORIK, myček DIHR a ZANUSSI. Nabízíme v zastoupení pánve FRIMA, myčky Winterhalter, varnou technologii MKN, Na všechny tyto spotřebiče provádíme autorizovaný servis.

V našem novém předváděcím centru v Jesenici u Prahy máme plně vybavené studio, kde pořádáme kulinářské semináře každých 14 dní , jednou do měsíce kuchařské akademie.

Roční obrat firmy v roce 2012 bez DPH   82 mil.

Roční obrat firmy v roce 2013 bez DPH   83 mil.

Roční obrat firmy v roce 2014 bez DPH 101 mil. 

Roční obrat firmy v roce 2015 bez DPH   96 mil. 

 

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:

Příjem a vyřízení internetových objednávek:

- zavřeno od 14. 12. 2018 do 9. 1. 2019

 

Příjem a vyřízení nových zakázek, expedice a příjem zboží:

- zavřeno od 24. 12. do 9. 1. 2019

 

Inventura:

- zavřeno od 2. 1. do 9. 1. 2019

 

 


Virtuální prohlídka


 

Služby gastro art plus

Certifikace

 • Spolehlivý shop
  podle mezirnárodní
  normy IC-IS 

   
 • Spolehlivá firma
  iDatabáze.cz

 •  

   

  Registr solventních firem

 •  
  ISO 9001/2009

 •  
  Deal Rational
  Bronze certifikát
  3. nejlepší prodejce
  v České republice